Regenerujący krem do rąk – Sylveco

Od kilku lat mam problemy z dłońmi. Prawie cały czas są wysuszone i przez to wyglądają nieładnie. Ponadto w zimie skóra pęka i krwawi i jest to bolesne i dodatkowo nieestetyczne. W związku z moją przypadłością przetestowałam wiele kremów do rąk. Jedne były zbyt tłuste i nieprzyjemne, inne z kolei miały w sobie coś, co sprawiało, że dodatkowo czułam pieczenie i szczypanie, a dłonie robiły się całe czerwone i musiałam je szybko myć, żeby pozbyć się kremu.

Jest to męczące i bolesne, więc przy kolejnym zamówieniu kosmetyków, stwierdziłam, że wypróbuję krem regenerujący do rąk z Sylveco. Jest to krem, który ma odżywiać, uelastyczniać, intensywnie nawilżać oraz łagodzić podrażnienia. Jest to ziołowa pielęgnacja zawierająca rumianek lekarski, brzozę białą i aloes zwyczajny. Przy pierwszym użyciu strasznie przeszkadzał mi zapach, był mocno rumiankowy. Bałam się, że za bardzo będzie mi przeszkadzał, ale się myliłam.

Sylveco krem do rąk

Krem jest cudowny, bardzo szybko się wchłania, a dłonie nie są po nim tłuste. Stosowałam go zimą więc przeszedł mój najtrudniejszy test. Ani razu nie szczypały mnie po nim dłonie, a o zapachu szybko zapomniałam, przy kolejnych stosowaniach nie był on aż tak intensywny. Krem nie należy do najtańszych, szczególnie jak porównamy go z kosmetykami drogeryjnymi, ale według mnie wart jest swojej ceny. Ja swój zakupiłam w sklepie internetowym Cocolita.

Regenerujący krem

http://www.cocolita.pl/kremy/sylveco-regenerujacy-krem-do-rak?campaign-id=14

Dodaj komentarz